Zuhal Topal’la 9 Ocak Pazartesi Son Bölümde Neler Oldu? Roman...

Zuhal Topal'la 9 Ocak Pazartesi Son Bölümde Neler Oldu? Roman Kızı Dilek ve İbrahim Aşkında Son Gelişmeler

Star’ın sevilen evlilik programı Zuhap Topal’la 9 Ocak Pazartesi bölümü ile ekranlara geldi. Son günlerde programın dikkat çeken ikilisi Dilek ve İbrahim arasında önemli gelişmeler yaşandı. İbrahim ve Dilek arasında recal atışması aşkla mı sonuçlandı? Zuhal Topal’la 9 Ocak son bölümde yaşananlar ve Roman kızı Dilek ile İbrahim aşkı haberimizde…

09 Ocak 2017 - 19:05

Son günlerde izdivaç programlarında Roman kızları popüler olmaya başladı. Önce Evleneceksen Gel’de Solmaz, şimdi de Star’ın sevilen evlilik programı Zuhap Topal’la da Dilek izleyenler tarafından çok beğeniliyor. Özellikle Dilek ve İbrahim arasındaki Recal atışmaları izleyenlerin çok ilgisini çekiyor. Bu Recal atışmalarının ardından bir aşk doğar mı sorusu da herkes tarafınsan merak ediliyordu. Peki Zuhal Topal'la 9 Ocak Pazartesi Son Bölümde Neler Oldu? Roman Kızı Dilek ve İbrahim arasında aşk var mı?

DİLEK VE İBRAHİM AŞKINDA YENİ GELİŞME

Roman kızı Dilek ve İbrahim arasında recal atışmaları ile başlayan aşk kıvılcımları artık etraftan da görülmeye başlandı. İzleyenlerin beğenisini toplayan sempatik çift, Zuhal Topal'la 9 Ocak Pazartesi Son Bölümde karlar içinde eğlendi. İbrahim, Roman kızı Dilek’i Kartepe’ye götüreceğim diyerek İstanbul’da bir ara sokağa götürdü. Burada Dilek biraz kızsa da harika zaman geçirdiler. Artık yavaş yavaş ikili arasında sıcak dakikalar yaşanmaya başlandı.

NAZ’A BAKÜ’DAN YAKIŞIKLI DAMAT ADAYI

Azerbaycan’lı gelin adayı Naz ise Baha ile olan aşkına bir süre önce nokta koymuş, ardından da başka bir talibini beğenmemişti. Naz için bugün memleketinden Bakü’den yeni bir damat adayı geldi. Yakışıklı damat adayının beğenen Naz, önce istemiyorum diye şaka yapsa da daha sonra yeni adayını tanımak istediğini söyledi.

AMİR’İN ESKİ SEVGİLİSİ GELDİ

Programın siyahi damat adayı Amir’in ise bugün sürpriz bir adayı vardı. Amir’in Ankara’da yaşayan eski kız arkadaşı bugün programa katıldı ve Amir’e talip olduğunu söyledi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...