Zuhal Topal’la 10 Ocak Son Bölümde Neler Oldu! Roman Kızı...

Zuhal Topal'la 10 Ocak Son Bölümde Neler Oldu! Roman Kızı Dilek'ten Muhteşem Roman Havası!

Zuhal Topal'la 10 Ocak Son Bölüm ile bugün ekranlara geldi. Son günlerde Roman kızı Dilek ve Ankara’lı İbrahim’in aşkı ile iyice popüler hale gelen programda bugün yine ikili gündemdeydi. Ayrıca dün Naz’a Azerbaycan’dan gelen Ali’de çok konuşulmuştu. Hem yakışıklı hem de çok karizmatik olan Azeri damat adayı Ali’ye Naz ne cevap verdi. Roman kızı Dilek ve İbrahim aşkında yaşanan son gelişmeler ne?

10 Ocak 2017 - 19:00

Son günlerde Zulah Topal’la İzdivaç adlı programda Roman kızı Dilek ve Ankara’lı İbrahim’in aşkı konuşuluyor. Güzeller güzeli Dilek ve İbrahim’in tatlı atışmaları sonunda aşka mı dönüştü? İzleyenler bu sorunun yanıtını çok merak ederken, Dilek ve İbrahim arasında da dikkat çeken bir yakınlaşma var. Ama çiftin bir dargın bir barışık halleri izleyenlerin kafasını karıştırıyor. Peki Zuhal Topal'la 10 Ocak Son Bölümde neler yaşandı? Dilek ve İbrahim arasında neler oldu?

DİLEK’İN YENİ TALİBİ İBRAHİM’İ SİNİRLENDİRDİ

Dilek ve İbrahim arasında sular durulmuyor. Bugün Dilek’e yine İzmir’den Roman bir talip geldi. Elinde davulla gelen Bahattin isimli talibi çaldı Dilek oynadı. İbrahim ise bu tablo karşısında sakinliğini daha fazla koruyamadı. Dilek’e tepki gösteren İbrahim, bu defa eline davulu aldı. Çalamazsın diyenlere inat da davul çalmaya başladı. Birbirinden hoşlandıkları belli olan çift, hala aşklarını birbirlerine açılamadı.

NAZ YAKIŞIKLI TALİBİNİ REDDETTİ

Azeri kızı Naz’a yine Bakü’den yakışıklı bir damat adayı geldi. İsmi Ali olan damat adayı herkesin beğenisini kazandı. Aslında Naz’a dün Ali’yi beğendiğini söylemişti. Ancak bugün karar anında kararının olumsuz olduğunu söyleyince hem locadaki adaylar hem de seyirciler şaşkına döndü. Naz’ın bu kararını hala Baha’yı sevdiği yönünde yorumlayanlar da oldu. Ama Naz, böyle bir şey olmadığını iddia etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...