Yarın Hangi İllerde Okullar Tatil 30 Aralık 2017

Yarın Hangi İllerde Okullar Tatil 30 Aralık 2017

Türkiye soğuk hava ve fırtınanın etkisi altına girmeye başladı. Bir kentte okullar yarın tatil ilan edildi. Hangi illerde okullar tatil oldu? 30 Aralık Cuma günü kar tatili hangi kentlerde ilan edildi? İşte tüm ayrıntılar haberimizde…

29 Aralık 2016 - 20:22

Yurdun büyük kısmı soğuk havanın etkisi altına girdi. Kar ve fırtına hayatı olumsuz etkilerken, bazı kentlerde okullar bu günden tatil ilan edildi. Okulların tatil yapacağı kentlerdeki, kar tatili bilgisini valilikler yaptı.

SAKARYA’DA OKULLAR YARIN KAR TATİLİ YAPACAK

30 Aralık Cuma gününde okulların tatil edildiği ilk yer Karaman oldu. Akşam saatlerinde şiddetini arttıran Sakarya’da da okulların tatil edilmesine neden oldu. Sakarya Valiliği tarafından yapılan açıklamada kar tatili tüm kenti kapsıyor. Taşımalı eğitim yapan Sakarya’ya bağlı Taraklı ve Geyve ilçeleri içinde kar tatili uyarısı yapıldı.

Kar ve fırtına Sakarya’da hayatı olumsuz etkilerken, yoğun kar yağışı 94 köy yolunu araç trafiğine kapattı. İl Özel İdaresin ekipleri yoğun çalışma ardından 80 köy yolunu yeniden ulaşıma açtı.

MANİSA KULA'DA TAŞIMALI EĞİTİM YAPAN OKULLAR TATİL İLAN EDİLDİ

Manisa’ya bağlı Kula ilçesi de kar yağışından nasibini aldı. Kula Kaymakamlığı taşımalı eğitim yapan öğrenciler, Encekler Mahallesi İlk ve Ortaokulu öğrencilerini kapsayan bir günlük kar tatilini vatandaşlara duyurdu. Kula ilçe merkezinde ve ilçenin diğer mahallelerinde okullar eğitim – öğretime ara vermeyecek. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...