Ünlü Şarkıcı Mustafa Topaloğlu Eşini Hastanelik mi Etti?

Ünlü Şarkıcı Mustafa Topaloğlu Eşini Hastanelik mi Etti?

Farklı tarzı ve davranışları ile her zaman dikkat çeken ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu, hakkında ortaya şok bir iddia atıldı. Uzaylı lakabı ile tanınan Mustafa Topaloğlu’nun eşi Derya Topaloğlu’na yumruk attığı ve bu darbe sonucunda da Derya Topaloğlu’nun orbita kemiğinin kırıldığı iddia edildi. İddialara göre konu hakkında açıklama yapan Derya Topaloğlu, eşinin kendisini öldüreceğini ve acilen tedavi edilmesi gerektiğini söyledi.

30 Aralık 2016 - 12:15

Mustafa Topaloğlu’nun iki çocuğunun annesi Derya Topaloğlu, Uzaylı lakabı ile tanınan şarkıcı hakkında şok bir iddia ortaya attı. Instagram hesabından yüzünün fotoğraflarını paylaşan Derya Topaloğlu, eşinin kendisini darp ettiğini ve bu nedenle de Orbita kemiğinin kırıldığını söyledi.

“BENİ ÖLDÜRECEK, TEDAVİ EDİLMESİ GEREK”

Paylaştığı fotoğrafların altına bir de not düşen Derya Topaloğlu, Mustafa Topaloğlu ile 18 yaşından bu yana beraber olduğunu, kendisine iki çocuk verdiğini ancak Topaloğlu’nun kendisini bu duruma getirdiğini söyledi. Mustafa Topaloğlu’nun kendisini bayan arkadaşları ile oturduğu sırada bir kafede darp ettiğini söyleyen Derya Topaloğlu, Bu yumruk sonucunda gözde bulunan orbita kemiğinin kırıldığını kendisinin bu nedenle çok ciddi bir ameliyat geçirdiğini söyledi. Komşularının da olaya şahit olduğunu söyleyen Derya Topaloğlu, bu durumun ardından evden ayrıldığını ve ailesinin yanına yerleştiğini belirtti. Bu yumrukla evliliklerinin de bittiğini söyleyen Derya Topaloğlu, eşinin eve dönmesi durumunda kendisini öldüreceğini ve acilen tedavi edilmesi gerektiğini söyledi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...