Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ayrılıyor mu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ayrılıyor mu

8 ay önce Cunda adasında evlenerek hayatlarını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin evliliklerinde çocuk krizi yaşandığı iddia edildi.

16 Aralık 2016 - 20:19

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin evliliklerinde sorunlar oluşmaya başladı. Arda Turan ile yaşadığı ilişki sonrasında gündemden bir türlü düşmeyen Sinem Kobal bir süre sonra Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yaşadıkları aşklarını medyadan gizlemeyen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti birlikteliklerinin ilk senesinden sonra evlenmeye karar vererek, geçtiğimiz Mayıs ayında Cunda adasında gerçekleşen muhteşem düğünleri ile dünya evine girmişlerdi.

Parmakla gösterilen çiftler arasına giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin ilişkilerinde çocuk krizi ortaya çıktı. İddialara göre bir çocuğunun olmasını isteyen Kenan İmirzalıoğlu bir türlü Sinem Kobal’ı bu duruma ikna edemedi. Renkli Sayfalarda yer alan iddiaya göre Sinem Kobal’ın henüz çocuk düşünmediği ve kariyerinde ilerlemek istediği öne sürüldü.

Bu iddialara henüz çiftten bir yanıt gelmese de Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu hayranları çiftten gelecek bir açıklamayı bekliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...