Olay yaratan Türk filmi vizyonda

Olay yaratan Türk filmi vizyonda

Olay yaratan Türk filmi 'Tereddüt' vizyona girdi. Cesur sahneleri ile dikkat çeken Türk filminin büyük bir ses getirmesi gündemde ilk sırada yer alıyor.

19 Aralık 2016 - 14:12

Olay yaratan Türk filmi Yeşim Ustaoğlu'nun yönettiği 'Tereddüt' filmi, nihayet vizyona girdi. Cesur sahneleri ile dikkat çeken Türk filminin büyük bir ses getirmesi gündemde.

Yönetmenliğini Yeşim Ustaoğlu'nun yaptığı 'Tereddüt' filmi cesur sahneleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Adından çok fazla söz ettirecek Türk filminin başrollerinde ise Ecem Uzun, Funda Eryiğit, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık, Serkan Keskin gibi isimler yer alıyor.

İstanbul´lu genç bir kadın psikiyatrist, tayin sonrasında geldiği ama şehre çok da uzak olmayan bir taşra kasabasında mecburi olarak göreve başlar. Hafta içi görevine kasabada devam ederken, hafta sonları da İstanbul'daki evine dinlenmeye gelir. Çekici kocası Cem ile dışarıdan kusursuz gibi görünen bir evlilik sürdürmektedir ama içten içe ters giden bir şeylerin olduğu aşikardır.

Öte yandan bir gün hastaneye getirilen küçük yaşta bir kadın hasta olan Elmas ile ilişkisi Şehnaz'a bambaşka bir kapı açarken, akli dengesini yitirmek üzere olan Elmas da Şehnaz'ın yardımıyla ruhundaki düğümleri bir bir çözecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...