Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak Canlı Yayında Neler Oldu?...

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak Canlı Yayında Neler Oldu? Bedirhan'ın Babası Kim Çıktı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak Canlı Yayın ile bugün ekranlara geldi. Günlerdir Akçay ailesinin torunu Bedirhan’ın biyolojik babasını bulmaya çalıştıkları yayında bugün DNA sonucu geldi. Bedirhan’ın biyolojik babası kim çıktı. Diğer yandan Deniz Bey hala aranmaya devam ediyor. Günlerdir kayıp olan ve en son adı eşi ile aşk dedikodularına karışan Siyasettin beyle görülen Deniz bey nerede? Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak Canlı Yayında Neler Oldu?

09 Ocak 2017 - 14:21

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak Canlı Yayında günlerdir konuşulan Bedirhan’ın biyolojik babası olayı bugün sonuçlandı. Bedirhan’ın yapılan DNA testinde biyolojik babası Bayram bey çıktı. Akçay ailesi bu haberle yıkılırken, Bayram beyin gece saatlerinde otelden başka bir olay nedeni ile polis tarafından alındığı öğrenildi. Bayram bey telefonla bağlanarak sonuca çok sevindiğini ve çocuğunu alacağını söyledi. Anne de çocuğuna kendisi bakmak istediğini söyledi ancak, Bedirhan’ın annesinin birlikte yaşadığı adam Bedirhan’ı kabul etmedi. Bunun üzerine Sosyal hizmetler devreye girdi ve anneye çocuklarını istiyorsa gereken desteğin sağlanacağını aksi halde çocuğun yurda yerleştirileceğini söyledi.

DENİZ BEY NEREDE?

Diğer yandan günlerdir kayıp olan Deniz bey olayında da bugün Deniz beyin eşi ile ilişkisi olduğu iddia edilen Siyasettin bey telefonla bağlandı. Telefonda doktor olduğunu söyleyen Siyasettin bey ve avukat Kemal bey arasında tartışma çıktı. Daha sonra bir çok kişi telefonla bağlanarak Siyasettin beyin doktorum diyerek bir çok kişiyi kandırdığını belirtti. 

Editör: Ali Çelik

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...