Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ocak Canlı Yayında Neler Oldu?...

Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ocak Canlı Yayında Neler Oldu? Siyasettin Bey Doktor mu, Deniz Demir Nerede?

Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ocak Canlı Yayın ile bugün ekranlara geldi. Dün telefonla canlı yayına bağlanan ve doktor olduğunu söyleyen Siyasettin bey hakkında önemli gelişmeler yaşandı. Deniz Demir’in kaybolması ile ilgisi olduğu düşünülen ve telefonda doktor olduğunu söyleyen Siyasettin bey gerçekten doktor mu? Siyasettin bey ne iş yapıyor? Deniz Demir nasıl kayboldu? Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ocak Canlı Yayında Neler Oldu?

10 Ocak 2017 - 11:58

Her gün ekranlarda olan ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ocak Canlı Yayında yine Siyasettin bey konusu gündeme geldi. Deniz Demir’in kaybolması ile ilgisi olduğu düşünülen ve en son görüştüğü kişi olan Siyasettin beyin ne iş yaptığı, gerçekten doktor olup olmadığı da herkes tarafından merak ediliyor. Peki Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ocak Canlı Yayında Neler Oldu?

KENDİNİ DOKTOR DİYE TANITMIŞTI

Dün hakkında ortaya atılan iddialara yanıt vermek için Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katılan Siyasettin bey, burada hekim olduğunu söylemiş, Müge Anlı tarafından sert bir dille uyarılmıştı. Biyo enerji uzmanı olduğunu söyleyen Siyasettin bey hakkında canlı yayına onlarca ihbar telefonu geldi. Bugün bağlanan bir kadın ise eşinden ayrıldığı zaman Siyasettin Beye gittiğini ve Siyasettin beyin kendisinden iç çamaşırını istediğini söyledi. Siyasettin bey için İl Sağlık Müdürü de telefonla canlı yayına bağlandı ve kendilerinin kesinlikle böyle bir sertifika vermediklerini söyledi.

DENİZ DEĞER NEREDE?

Uzun süre çocukları olmayan, daha sonra eşinin Siyasettin beyle tanışmasının ardından hamile kalması ile şüphelenen Deniz Demir uzun süreden beri kayıp. Ailenin bebeğin Deniz beyden olmamasından şüphelenmesi üzerine gelişen olaylarda Deniz Demir’in son görüldüğü kişi de Siyasettin bey.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...