KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? KPSS Ek Tercih...

KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? KPSS Ek Tercih Yapılacak mı?

KPSS tercihleri ne zaman açıklanacak sorusu, memur olma heyecanı yaşayan binlerce aday tarafından merak ediliyor. 2016/2 KPSS tercih işlemleri, 21 Aralık 2016 tarihinde başlamış, 30 Aralık 2016 tarihinde de sona ermişti. 2016/2 KPSS tercih işlemlerini yapan adaylar, şimdi KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

03 Ocak 2017 - 23:18

FETÖ’nün darbe girişiminin ardından çok sayıda kamu personelinin ihraç edilmesi bu yıl KPSS tercihlerini daha da önemli hale getirdi. KPSS sınavlarına binlerce kişi katıldı. 2016/2 KPSS tercih işlemleri de geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Memur adayları ise şimdi KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak sorusunun yanıtını heyecan içinde beklemeye başladı.

KPSS TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak sorusunun yanıtı için heyecanlı bekleyiş hala devam ediyor. Henüz ÖSYM tarafından bu konuda bir açıklama yapılmadı. Ancak bu yıl KPSS tercih sonuçlarının biraz geç açıklanması bekleniyor. Çünkü geçtiğimiz yıllarda yaşanan skandalların bu yıl da yaşanmaması için KPSS tercih sonuçlarında oldukça titiz davranılıyor. KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak sorusunun yanıtını bekleyen adayların hemen hemen 15 gün daha sabretmesi gerekecek gibi görünüyor. 2017 yılında yeni KPSS tercih işlemlerinin de başlaması bekleniyor. KPSS tercih sonuçları açıklandığında haberimizden sizlerle paylaşacağız. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...