Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı? Kısmetse Olur 326....

Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı? Kısmetse Olur 326. Bölüm Tüyoları!

Kısmetse Olur 9 Ocak Pazartesi fragmanı yayınlandı mı sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Kısmetse Olur bu gece 8 Ocak haftanın finali bölümü ile ekranlara geldi. Elenen isimlerin belli olduğu gecede izlenen VTR’ler sırasında sert tartışmalar da yaşandı. Peki, Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı? Kısmetse Olur 326. Bölümde neler olacak?

09 Ocak 2017 - 01:37

Kanal D’nin sevilen evlilik yarışması Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı yayınlandı mı? Kısmetse Olur 9 Ocak yeni bölümde neler olacak gibi sorular izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı anların yaşandığı, hatta Gökhan Sara’nın evden diskalifiye Olduğu Kısmetse Olur 326. Bölümde neler olacak ve Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı sorusunun yanıtı haberimizde…

KISMETSE OLUR 9 OCAK FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı sorusu henüz yanıt bulmadı. Çünkü şu dakikalarda Kısmetse Olur 8 Ocak haftanın finali hala devam ediyor. İzleyenler yeni bölümde yaşanacakları hala merak ediyor. Kısmetse Olur evinde geçen hafta çok önemli olaylar yaşanmıştı. Gökhan Sara diskalifiye edilmiş, aynı zamanda Sibel Gökhan’a olan aşkını itiraf edince evde bir anda gergin bir ortam yarattı. Hem gelin hem damat adayları bu aşka tepki gösterdi. Yeni haftada da Kısmetse Olur evinde bu aşkın yankıları süreceğe benziyor. Diğer yandan evin ilk evlilik teklifi de yapıldı. Adnan, Kartepe’ye götürdüğü Didem’e burada evlenme teklif etti ve Didem’de kabul etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...