Kısmetse Olur 10 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı? Kısmetse Olur...

Kısmetse Olur 10 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı? Kısmetse Olur 327. Bölüm Tüyoları

Kısmetse Olur 10 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı? Kısmetse Olur 10 Ocak yeni bölümde neler olacak? Kısmetse Olur 9 Ocak bölümü ile bugün ekranlara geldi. Kısmetse Olur evinin bugün sürpriz bir konuğu vardı. Geçen yılın sevilen yarışmacılarından Tankut, bugün Kısmetse Olur evine konuk oldu. Tankut, Kısmetse Olur evinde oldukça duygusal anlar yaşadı. Peki, Kısmetse Olur 9 Ocak bölümünde neler oldu? Kısmetse Olur 10 Ocak Fragmanı Yayınlandı mı? Kısmetse Olur 327. Bölüm Tüyoları…

09 Ocak 2017 - 16:28

Kısmetse Olur 9 Ocak bölümünde yine heyecan doruktaydı. Yeni gelin adayı ve yeni damat adayı ilk günlerinde kahvaltı yaptı. Bir de bugün Kısmetse Olur evine geçen yılın yarışmacılarından Tankut konuk oldu. Kısmetse Olur yarışmacıları Tankut’u oldukça sıcak kanlı karşıladı. Tankut ise Daniela ile evde yaşadıklarını hatırlayarak gözyaşlarına boğuldu.

KISMETSE OLUR 9 OCAK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kısmetse Olur 9 Ocak bölümünde yeni gelin adayının Aycan ve Onur ilişkisi hakkında yaptığı yorumlar nedeni ile tartışma çıktı. Daha sonra eve Tankut’un gelmesi ile ortam biraz yumuşadı. Tankut gelin adayları ile sohbet ederken Daniela aklına geldi ve göz yaşlarına boğuldu. Daniela ile ayrıldıklarını söyleyen Tankut, çok güzel bir ilişki yaşadığını ve hala ona saygı duyduğunu söyledi. Diğer yandan Tankut’un erkekler evine geçtiğinde de Adnan duygusal anlar yaşadı.

KISMETSE OLUR 10 OCAK FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kısmetse Olur 10 Ocak fragmanı yayınlandı. Yarın Adnan ve Onur, Didem ve Aycan için bebek partisi yapacak. Eve Tuğçe ve Ünal’ın annesinin yanı sıra Ünal’ın sevimli kardeşi konuk olacak. Ünal’ın kardeşi sözleri ile bütün ev halkına heyecanlı anlar yaşatacak.

Editör: Mutlu GÜL 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...