Kim Milyoner İster’i Murat Yıldırım’mı Sunacak?

Kim Milyoner İster'i Murat Yıldırım'mı Sunacak?

ATV ekranlarında yayınlanan reyrting rekortmeni bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu değişiyor. Kenan Işık’ın rahatsızlığının ardından Selçuk Yöntem’in sunmaya başladığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını bundan sonra ünlü oyuncu Murat Yıldırım sunacak.

11 Ocak 2017 - 10:39

İzlenme rekorları kıran yarışma Kim Milyoner Olmak İster’de sunucu değişikliği yapılıyor. Kenan Işık hasta olduktan sonra görevi devralan Selçuk Yöntem, yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım’a bayrağı devretmeye hazırlanıyor. Murat Yıldırım bundan sonra Efsane yarışmanın sunuculuğunu devralacak.

SELÇUK YÖNTEM KİM MİLYONER OLMAK İSTER’İ NEDEN BIRAKIYOR?

Kenan Işık’ın kaza geçirerek komaya girmesinin ardından efsane yarışma Kim Milyoner Olmak İster’i Selçuk Yöntem sunmaya başlamıştı. 2000 yılından bu yana ekranlarda olan, Kim 500 Milyar İster adı ile yayın hayatına başlayan ve daha sonra isim değiştirerek en son Kim Milyoner Olmak İster olan yarışma Kenan Işık ile yayın hayatına başlamıştı. Uzun yıllar boyunca Kenan Işık’ın sunduğu yarışmada bayrağı daha sonra Selçuk Yöntem almıştı. Selçuk Yöntem’in ardından ise ünlü oyuncu Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmayı sunacak. Karizmatik duruşu, yakışıklılığı ve ses tonu ile Murat Yıldırım’ın da Kenan Işık ve Selçuk Yöntem gibi başarılı bir şekilde yarışmayı sunması ve reytinglerde yine zirveye oynaması bekleniyor. Murat Yıldırım’ın ne zaman görevi devralacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...