Kahraman Polis Fethi Sekin İçin Hazırlanan Video Gözyaşlarına...

Kahraman Polis Fethi Sekin İçin Hazırlanan Video Gözyaşlarına Boğdu!

İzmir Adliye’sine geçtiğimiz günlerde düzenlenmek isteyen terör saldırısını canı pahasına önleyen Kahraman polis Fethi Sekin için ünlü isimler bir klip hazırladı. TRT tarafından hazırlanan klipte, Kıvanç Tatlıtuğ’dan Murat Yıldırım’a, Esra Erol’dan Erhan Çelik’e, Murat Boz’dan Arda Turan’a bir çok ünlü isim kamera karşısına geçti.

11 Ocak 2017 - 10:51

İzmir Adliye’sine geçtiğimiz günlerde düzenlenmek isteyenterör saldırısını canı pahasına önleyen Kahraman polis Fethi Sekin için ünlüisimler bir klip hazırladı. TRT tarafından hazırlanan klipte, Kıvanç Tatlıtuğ’danMurat Yıldırım’a, Esra Erol’dan Erhan Çelik’e, Murat Boz’dan Arda Turan’a birçok ünlü isim kamera karşısına geçti.

Trafik Polisi Fethi Sekin, İzmir Adliyesi’ne düzenlenmekistenen terör saldırısını canı pahasına önlemiş, hainler ile son kurşununakadar çatıştıktan sonra mermisi bitince şehit olmuştu. Türkiye’nin minnettarolduğu kahraman polis için TRT 1 tarafından bir Klip hazırlandı. Sözleri ErhanÇelik tarafından yazılan klipte, Arda Turan, Kıvanç Tatlıtuğ, Murat Yıldırım,Hande Yener, Esra Erol, Murat Boz ve daha bir çok ünlü isim yer aldı. BenimAdım Fethi Sekin adı verilen klipte ünlü isimler, saldırı sırasında vesonrasında yaşananları birer cümle le anlattı. Fethi Sekin’in vurulma anı vesonrasında acı haberin evine verildiği sırada çocukların kapıyı açmaması, eşineacı haberin verilmesi ünlü isimler tarafından seslendirildi. Fethi Sekin içinhazırlanan bu klip herkesi gözyaşlarına boğdu. İzleyenler de klipte yer alanünlü isimler de ağladı.

İŞTE O AĞLATAN KLİP


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...