İzmir’de Çılgın Genç Heyecan Olsun Diye Kendisini İhbar Etti

İzmir'de Çılgın Genç Heyecan Olsun Diye Kendisini İhbar Etti

İzmir’de 155 polis imdat hattını arayan bir kişi bir araç plakası vererek içinde bomba ve silahlı kişiler olduğunu söyledi. Bu ihbar üzerine İzmir polisi alarm durumuna geçti. Polis ekipleri aracı yakaladığında ise olayın gerçek yüzü polisi bile şoke etti.

08 Ocak 2017 - 20:53

İzmir’de 23 yaşındaki E.T, 155 polis imdat hattını arayarak bir araç gördüğünü ve içinde silahlı kişiler olduğunu söyledi. Polis ekipleri ihbar üzerine harekete geçti. Araç yakalandığında ise E.T’nin kendi aracını ihbar ettiği ve daha önce de 10 sahte ihbar ile polis ekiplerini oyaladığı ortaya çıktı.

DAHA ÖNCE 10 KEZ SAHTE İHBAR YAPMIŞ

İzmir’de yaşanan bombalı saldırının ardından İzmir polisine yapılan sahte ihbarlar giderek arttı. Bugün de bir kişi polisi arayarak bir araç gördüğünü ve içinde silahlı kişiler olduğunu söyledi. Polis ekiplerine plakada veren şahsın, kendi aracını ihbar ettiği  belirlendi. 23 yaşındaki E.T adlı kişinin daha önce de polise 10 farklı sahte ihbarda bulunduğu ortaya çıktı. Gözaltına alınan E.T, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. 23 yaşındaki genç, karakolda verdiği ifadede sahte ihbarı heyecan yaşamak istediği için yaptığını söyledi. Görevli polisi oyalamaktan hakkında işlem yapılan E.T, daha sonra ifadesi alınarak serbest bırakıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...