İstanbul’da Bugün Hava Nasıl Olacak! İstanbul 10 Ocak Hava...

İstanbul'da Bugün Hava Nasıl Olacak! İstanbul 10 Ocak Hava Durumu

İstanbul, son yılların en büyük kar yağışının etkisi altına girdi. Günlerdir devam eden kar yağışının ardından bugün İstanbul’da hava nasıl olacak sorusu da herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, İstanbul 10 Ocak Hava Durumu nasıl olacak? İstanbul’da bugün de kar yağışı devam edecek mi? Meteoroloji İstanbul hava durumu hakkında açıklama yaptı mı?

10 Ocak 2017 - 11:36

Yurt genelinde etkili olan yoğun kar yağışı yavaş yavaş etkisini yitirmeye başladı. İstanbul’da günlerdir hayatı felç eden kar yağışı nedeni ile okullar da tatil edildi. Peki, İstanbul’da kar yağışı devam edecek mi? İstanbul 10 Ocak Hava Durumu nasıl olacak? İstanbul’da bugün hava nasıl olacak?

İSTANBUL 10 OCAK HAVA DURUMU

İstanbul’da günlerdir etkili olan kar yağışı bugün etkisini yitirdi. Özellikle ara sokaklarda oldukça yoğun olan ve yer yer 120 santimetreye kadar ulaşan kar kalınlığı nedeni ile İstanbul’da hayat Cuma gününden bu yana felç oldu. İstanbul’da kar yağışının etkisini yitirmesi ile birlikte temizlik çalışmaları da başladı. Bugün İstanbul’da karla karışık yağmur yağması bekleniyor. Ancak ara sokaklarda meydana gelebilecek don ve buzlanma olaylarına karşı vatandaşlar da uyarıldı.

KAR YENİDEN BAŞLAYACAK MI?

İstanbul’da kar yeniden başlayacak mı sorusu da öğrenciler tarafından merak ediliyor. Şimdilik İstanbul’da yeni bir kar yağışı beklenmiyor. Karla karışık devam edecek olan yağışların yarın İstanbul’u tamamen terk etmesi bekleniyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...