Haliç Metro Köprüsü’nden Kendini Soğuk Sulara Bıraktı

Haliç Metro Köprüsü'nden Kendini Soğuk Sulara Bıraktı

Haliç Metro Köprüsü korkuluklarında çıkarak denize atan vatandaş can simidiyle kurtarıldı. Karaya çıktığında polisler gözaltına alarak karakola götürmek istedi. Kendini Haliç sularına bırakan kişi polisin elinden kaçmayı başardı.

11 Ocak 2017 - 13:22 - Güncelleme: 11 Ocak 2017 - 13:26

Bu sabah saatlerinde yaşanan ilginç olay kameralar tarafından anlık olarak kaydedildi. Haliç Metro Köprüsü'ne geldiğinde korkulukların üzerine bir vatandaş çıktı ve kendini Haliç sularına bıraktı. Olayı gören deniz polisi vatandaşı kurtarmak için bulunduğu noktaya gitti. Can simidi atan deniz polisi Haliç’in sularına atlayan kişiyi sağ salim karaya çıkardı.

POLİSİN ELİNDEN KAÇTI

Karada bekleyen polis vatandaşın ifadesini almak için gözaltına aldı. İşte bu sırada denize atlayan kişi polisin elinden kurtulmayı başararak kaçtı. Bir anda gözden uzaklaşarak kaybolan kişinin kaçma anı ise İHA’nın kameralarına yansıdı.  

HALİÇ METRO KÖRÜSÜNDEN ATLADI

Haliç Metro Köprüsü güne ilginç bir olayla başladı. Olay şöyle meydana geldi. bir vatandaş köprüye gelerek kendini aşağıya atlayacağını söyledi. Olay yerindeki polisler kimliği henüz belirlenemeyen kişiyi ikna etmeye çalıştı, fakat söz konusu kişi ikna olmayarak kendini serin sulara bıraktı.

DENİZ POLİSİ KURTARDI

O anlarda Haliç Metro Köprüsü altında tedbir alan deniz polisi suya atlayan kişiye can simidi uzatarak, vatandaşı denizden çıkardı. İlk sağlık müdahalesi sonrasında karaya getirilen çılgın vatandaş, polislere teslim edildi. İfade işlemleri için merkeze götürülme anında ise vatandaş polisin elinden kaçtı. Kayıplara karışan kişinin kaçma anı da kaydedildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...