Evleneceksen Gel 9 Ocak Son Bölümde Neler Oldu? Solmaz Kimi Seçti...

Evleneceksen Gel 9 Ocak Son Bölümde Neler Oldu? Solmaz Kimi Seçti Kaan mı Nurullah mı?

Evleneceksen Gel 9 Ocak Son Bölüm ile bugün ekranlara geldi. Canlı yayında yine çok eğlenceli anlar yaşandı. Solmaz, Kaan ve Nurullah arasındaki kördüğüm ise artık hem programın sunucuları Uğur Arslan ve Seda Sayan’ı hem de izleyenleri isyan etme noktasına getirdi. Solmaz’ın anne ve babasının da iki damat adayı arasında farklı görüş bildirmesi ile Solmaz’ın kafası iyice karıştı. Peki Evleneceksen Gel 9 Ocak Son Bölümde Neler Oldu? Solmaz Kimi Seçti Kaan mı Nurullah mı?

09 Ocak 2017 - 19:42

Evleneceksen Gel 9 Ocak Son Bölümde yine en çok merak edilen konu Solmaz ve adayları oldu. Solmaz’ın Nurullah ve Kaan arasında bir türlü karar verememesi artık herkesi sıkmaya başladı. Anne ve babası arasında da kalan Solmaz’ın iyice kafası karıştı. Peki Evleneceksen Gel 9 Ocak Son Bölümde Neler Oldu? Solmaz, tercihini kimden yana yapacak? Nurullah’ı mı yoksa Kaan’ı mı seçecek?

EVLENECEKSEN GEL SOLMAZ’IN KARARI NE OLDU?

Roman kızı Solmaz, artık bütün Türkiye’nin gündemi haline geldi. Geçtiğimiz günlerde Solmaz’ın bu kararsızlığı yüzünden Bülent Ersoy bile Evleneceksen Gel’e telefonla bağlanmış ve Solmaz’a artık bir karar vermesi gerektiğini söylemişti. Ancak Solmaz, hala bir karar veremedi. Henüz Kaan ve Nurullah arasında bir seçim yapamayan Solmaz’ın anne ve babası da farklı isimler söyleyince Solmaz daha da kararsız kalmaya başladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...