Evleneceksen Gel 10 Ocak Salı / Solmaz’ın Ördüğü Atkıyı Kim...

Evleneceksen Gel 10 Ocak Salı / Solmaz'ın Ördüğü Atkıyı Kim Kazanacak?

Evleneceksen Gel 10 Ocak Salı günü yine gündem değişmedi. Solmaz, Kaan ve Nurullah arasında devam eden aşk üçgeni yine Evleneceksen Gel’in bir numaralı gündemi oldu. Solmaz’ın kimi seçeceği merak konusu olurken bir de şimdi atkı ortaya çıktı. Solmaz’ın ördüğü atkıyı kim kazanacak? Nurullah ve Kaan, Solmaz’ın ördüğü atkı için yarışacak mı?

10 Ocak 2017 - 19:34

Kaan, Solmaz ve Nurullah arasındaki aşk üçgeni hala devam ediyor. Evleneceksen Gel 10 Ocak Salı bölümünde de yine bu üçlü arasında yaşananlar konuşuldu. Nurullah, İzmir’e giderek meydanı Kaan’a bırakınca, Solmaz ve Kaan arasında da yine olumlu şeyler yaşanmaya başlandı. Ailelerin de tanıştığı ilişkinin nereye gideceği hala merak ediliyor.

SOLMAZ ATKI ÖRDÜ, HAK EDEN KAZANACAK!

Diğer yandan bugün bir açıklama yapan Seda Sayan, Solmaz’ın bir atkı ördüğünü ve bu atkıyı da hak edenin kazanacağını söyledi. Nurullah ve Songül arasında yaşanan tartışmalarda yine Solmaz’ın adı geçince Kaan sinirlendi ve locada oturmaya başladı. Kaan ve Solmaz bu durumdan dolayı tartışma yaşadı. Seda Sayan, Solmaz tarafından örülen atkıyı göstererek, yüzüğü getirenin atkıyı kazanacağını söyledi. Nurullah mı yoksa Kaan mı atkının sahibi olacak, buna yüzük karar verecek.

NURULLAH ŞİİR YAZDI

Diğer yandan Nurullah eski aşkı Solmaz’ın gönlünü alabilmek için bir şiir yazdı. İşin garip yanı da Nurullah’ın Solmaz’ı etkilemek için yazdığı şiirden Kaan bile etkilendi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...