Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı,...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Bu Akşam Var mı, Saat Kaçta?

ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu akşam var mı ve saat kaçta başlayacak sorusunu merak eden milyonlarca kişi var. Geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm ile bu akşam saat 20.00’de ATV’de olacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümde neler olacak?

10 Ocak 2017 - 14:29

Geçtiğimiz hafta oyuncuların yılbaşı tatilinde olması nedeni ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm yayınlanmamıştı. Hatta dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yayından kaldırıldı mı endişesine bile kapılmıştı. Ancak dizi sadece bir haftalık bir ara verdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm bu akşam yayınlanacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM SAAT KAÇTA?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm bu akşam saat 20.00’da ATV’de olacak. Dizinin son bölümünün özetinin ardından yeni bölüm başlayacak. Dizinin hayranları heyecan içinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümün başlamasını bekliyor. Çünkü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz hafta heyecanlı bir bölüm finali yapmıştı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 54. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ajan Suzi, uzun süreden sonra Türkiye’ye geldi. Onun gelmesi ile birlikte yeni olaylar da başladı. Hem kendisine hem de devlete düşman güçlere artık çok yaklaşan Hızır, Suzi’nin gelmesinden nasıl etkilenecek? Hızır’ın şimdiki amacı Özkan’ın elinde bulunan önemli dosyalara ulaşmak.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...