En İyi Benim 29 Aralık Son Bölümde Neler Oldu? Gakkoş Selami...

En İyi Benim 29 Aralık Son Bölümde Neler Oldu? Gakkoş Selami Kimi Seçecek?

Fox Tv’nin sevilen evlilik programı En İyi Benim 29 Aralık yeni bölümü ile bugün ekranlara geldi. En İyi Benim’de finale bir gün kala Selami, Nurdan’ın evine konuk oldu. Selami’den önce bir yakınının ziyaret ettiği evde gelin adayı oldukça misafirperver davrandı. Peki finale bir gün Kala En İyi Benim 29 Aralık Son Bölümde Neler Oldu? En İyi Benim damat adayı Selami kimi seçecek?

29 Aralık 2016 - 11:14

Evlilik yarışmaları arasından en çok izlenen yayınlardan biri olan En İyi Benim 29 Aralık bölümü ile bugün ekranlara geldi. Dört gelin adayı ve bir damat adayının olduğu En İyi Benim’de bu haftanın damat adayı Selami, bugün gelin adayı Nurdan’ın evine konuk oldu. Diğer gelin adaylarının da geldiği evde neler oldu? Selami hangi gelin adayını seçecek? En İyi Benim haftanın finalinde neler olacak?

EVDE YİNE BÜŞRA KRİZİ

En İyi Benim 29 Aralı Cuma bölümü bugün gelin adayı Nurdan’ın evinde çekildi. Nurdan, damat adayı Gakkoş lakaplı Selami’yi evinde ağırladı ve ona yemekler hazırladı. Selami eve gelmeden önce gelinler arasında kısa bir tartışma yaşandı. Dün de kriz çıkartan Büşra bugün Nurdan’ın evinde de tartışmalara neden oldu. Damat adayı Selami’nin eve gelmesi ile ilk karşılaşma sırasında damat adayı Selami büyük bir şok yaşadı. Çünkü gelin adayı Nurdan’ın boyu kendisinden bir hayli uzundu. Biraz sohbet eden ikili daha sonra da yemeğe geçerek sohbete yemekte devam etti.

SELAMİ KİMİ SEÇECEK?

Her hafta bir damat adayı ve dört gelin adayının olduğu, damat adayının gelinlerin her gün birine konuk olduğu yarışmada, Bu haftanın damat adayı Selami’nin kimi seçeceği merak konusu. Gakkoş lakaplı damat adayı Selami kimi seçecek? Sivri dilli gelin adayı, Selami’nin seçimine ne tepki verecek?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...