Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a ziyaret düzenledi. Dava arkadaşını hastanede yalnız bırakmayan Erdoğan’a TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın eşlik etti.

11 Ocak 2017 - 14:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ve TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın hastanede tedavi görmekte olan TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı ziyaret etti.

“TBMM BAŞKANININ SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yol arkadaşlarından olan TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı ziyaretinden sonra basının sorularına cevap veren TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Kahraman’ın sağlık durumu ile ilgili “Başkanımızın sağlık durumu gayet iyi” şeklinde bir açıklama yaptı.

Hastanede tedavi altında bulunan TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile doktorların yakından ilgilendiğini ifade eden TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Başkan’ın moralinin de çok iyi olduğunu belirtti.

CUMHURBAŞKANI HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan ziyaretinde moralini yükselttiğini söyleyen Aydın, Başkanın kısa bir süre sonra yoğun bakım ünitesinden normal hasta servisine çıkacağının da sinyalini verdi.

AK PARTİNİN İSİM BABASI

Ak Parti'nin kuruluş günlerinde şu anda TBMM Başkanı olan İsmail Kahraman'ın evinden yapılan toplantıda partinin isim babası olan Kahraman, Partinin kurulması ardından bir süre siyasete ara vermişti. İlerleyen zaman içerisinde İsmail Kahraman yeniden siyasete geri dönmüştü. 2015 yılındaki genel seçimlerde İstanbul 1. bölge 1.sıra adayı olmuş ve Meclisteki yerini almıştı. Sonrasında ise Meclis Başkanı görevine başlamıştı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...