Bursa’da 9 Ocak 2017 Pazartesi Okullar Tatil mi, Bursa Valiliği...

Bursa'da 9 Ocak 2017 Pazartesi Okullar Tatil mi, Bursa Valiliği Açıkladı mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılar sonucunda dün yurt genelinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Bursa’da da yoğun kar yağışı nedeni ile kent beyaz örtü ile kaplandı. Ulaşımda da aksamaların yaşandığı Bursa’da öğrencilerin ise gözü kulağı Valilik tarafından yapılacak açıklamada. Öğrenciler Bursa'da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki, Bursa'da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? Bursa Valiliği son dakika kar tatili

07 Ocak 2017 - 12:47

Yurt geneli dün akşam saatlerinden itibaren yoğun kar yağışının etkisi altına girdi. Bursa’da da kar yağışı etkili olmaya başladı. Yoğun kar yağışı nedeni ile Bursa’da bir çok sürücü yolda, araçlarında mahsur kaldı. Sürücülerin imdadına ise kurtarma ekipleri yetişti. Hala kar yağışının devam ettiği kentte, öğrenciler ise şimdiden Pazartesi gününü merak etmeye başladı. Peki Bursa'da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? Bursa Valiliği Tatil açıklaması yaptı mı? Bursa’da kar tatili olacak mı?

BURSA’DA 9 OCAK PAZARTESİ OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Bursa’da etkili olan kar yağışı nedeni ile öğrenciler Bursa'da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı sorusunun yanıtını merak ediyor. Hafta sonu olduğu için henüz Bursa Valiliği tarafından bir kar tatili açıklaması yapılmadı. Ancak kar yağışının devam etmesi durumunda Pazar gecesinde Bursa Valiliği son dakika kar tatili açıklaması yapılması bekleniyor.

BURSA HAVA DURUMU

Bursa’da hava sıcaklıkları da – derecelerde seyrediyor. Bursa’da kar yağışının devam etmesi beklenirken, hava sıcaklıklarının hafta sonunda da düşük olması ön görülüyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...