Beşiktaş Şehitler Tepesinde Plakasız Motor Alarmı

Beşiktaş Şehitler Tepesinde Plakasız Motor Alarmı

Beşiktaş'ta Şehitler Tepesi'ne terk edilen motosikletten şüphelenen polis alarm durumuna geçti. Plakası olmayan Şehitler Tepesindeki motosiklet bomba paniğine neden oldu. Yol trafiğe kapatıldı, polisler inceleme yaptı.

03 Ocak 2017 - 16:59 - Güncelleme: 03 Ocak 2017 - 17:04

İstanbul Beşiktaş'ta Şehitler Tepesi'ne yakın bir yerde plakasız bir motosiklet panik yaşanmasına neden oldu. Alarm durumuna geçen polis çevredeki yolları trafiğe kapattı.

Beşiktaş Şehitler Tepesi’nde bu gün öğle saatlerinde korku dolu anlar yaşandı. Plakası olmayan bir motosikletin park edilmiş halde Şehitler Tepesinde görülmesiyle, polis ekipleri olay yerine geldi. Uzman polis ekipleri plakasız motosikleti incelemek için çalışmalara başlarken ise motorun sahibi ortaya çıktı. Motorun sahibi belgelerini gösterince şüpheli bir durumun olamadığı anlaşıldı. Trafiğe kapanan yol yeniden trafiğe açıldı.

Olay bu gün saat on dört sularında yaşandı. Beşiktaş Şehitler Tepesi'ne yaklaşık 100 metre mesafede çelik bariyerlerdeki plakasız motosikleti gören vatandaşlar polis ekiplerine ihbar yaptı.

İhbarı alan polis ekipleri söz konusu noktaya intikal etti. polis ekipleri durum karşısında güvenlik önlemi olarak Dolmabahçe -Gazhane Caddesine güvenlik şeridi çekti. Cadde araç ve yaya trafiğine kapatıldı.

Söz konusu noktaya uzman ekip geldi ve plakasız motosikleti incelemek için çalışmalara başladı. İşte tam o sırada plakasız motorun sahibi İsmail Işık isimli vatandaş olay yerine geldi. Motorun kendine ait olduğunu belgeleyen vatandaş panik yaratan durumu aydınlattı.

Plakası olmayan terk edilmiş izlenimi veren motoru, iş aramak için terk ettiğini ifade eden İsmail Işık, motorunu zincirlediği çelik bariyerden çözmek içinde zorlandı. Cadde trafiği yarım saat kadar trafiğe kapalı kaldıktan sonra, yeniden araç ve yaya trafiğine açıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...