Ben Bilmem Eşim Bilir 21 kasım neden yok, bitti mi

Ben Bilmem Eşim Bilir 21 kasım neden yok, bitti mi

Kanal D ekranlarının ilgi ile izlenen yarışma programlarından Ben Bilmem Eşim Bilir'in 21 Kasım Pazartesi yayın akışında olmamasından sonra bittiği ve final yaptığı iddia edildi. Ben Bilmem Eşim Bilir 21 Kasım neden yok? Ben Bilmem Eşim Bilir saat kaçta?

21 Kasım 2016 - 06:34 - Güncelleme: 21 Kasım 2016 - 06:36

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yayın saatinde değişiklik oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir bugün var mı? Ben Bilmem Eşim Bilir neden yok? Ben Bilmem Eşim Bilir bitti mi? Ben Bilmem Eşim Bilir final mi yaptı?

Ufuk Özkan’ın sunumuyla hafta içi her gün Kanal D ekranlarında saat 16.15'te yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının 21 Kasım Pazartesi günü yayın saatinde olmaması "Bitti mi" endişelerini gündeme getirdi.

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR BİTTİ Mİ NEDEN YOK?

Kanal D ekranlarının sevilen fenomen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir'in 14 Kasım Pazartesi tarihi itibarı ile bundan böyle gece yarısı saat 02.00'da yayınlanacağının açıklanmasından sonra 21 Kasım Pazartesi yayın akışında gözükmemesi final yaptığı iddialarını gündeme getirdi.

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde büyük ödülü kazanmak için 6 çift yarışıyor.

Her gün oynanacak oyunlar sonunda başarılı olan çift çeşitli imtiyazlarla ödüllendirilecek. Bunlardan en önemlisi gün birincisi seçilmek. Gün birincisi hem Cuma gecesi oynanacak finale katılma hem de evdeki işlerden muaf olma hakkını elde edecek. Aynı hafta içinde birden çok kez final bileti kazanan çift, istediği başka bir çifte biletini verip o çifti de final gecesine taşıyabilecek. Cuma günü yapılacak oylamayla elenen çift, final oyunlarına katılamadan yarışmaya veda edecek ve yerini bir sonraki hafta eve girecek yeni bir çifte bırakacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kemal Caner
    7 ay önce
    Reyting ölçümünü hangi seyirci kitlesi ile yapıyorsunuz da bizi adamdan saymıyorsunuz.Böyle saçma gerekçelerin arkasına sığınmak kolay.Tek eğlencemiz vardı,onu da elimizden aldınız.Gecenin 2 sinde Reyting sıfıra düşer,Kanal D de benim gibi bir sürü izleyicisini kaybeder.Bravo size...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...