AÖL 7 – 8 Ocak Sınavları İptal mi? AÖL Sınavları Ertelendi...

AÖL 7 – 8 Ocak Sınavları İptal mi? AÖL Sınavları Ertelendi mi? MEB Son Dakika Açıklaması!

İstanbul ve Türkiye genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeni ile AÖL 7 – 8 Ocak Sınavları da etkilendi. Yollar kar nedeni ile ulaşıma kapanınca Açıköğretim Lisesi ( AÖL ) sınavlarının da ertelenmesi gündeme geldi. Peki, AÖL 7 – 8 Ocak Sınavları İptal mi? AÖL Sınavları Ertelendi mi? MEB Son Dakika Açıklaması yaptı mı?

07 Ocak 2017 - 14:52

AÖL 7 – 8 Ocak Sınavları İptal mi? AÖL Sınavları Ertelendi mi? MEB Son Dakika Açıklaması yaptı mı soruları binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Bu sabah saatlerinde yapılması gereken sınavlara birçok öğrenci kar yağışı nedeni ile giremedi. Sınavı kaçıran öğrencilerin ise gözü kulağı, Milli Eğitim tarafından yapılan açıklamada.

AÖL SINAVLARI ERTELENDİ Mİ?

Öğrenciler MEB tarafından yapılacak son dakika açıklamasını bekliyor. Çünkü etkili olan yoğun kar yağışı nedeni ile Türkiye genelinde bir çok öğrenci AÖL sınavlarına katılamadı. Kar yağışı nedeni ile yolların kapanması ve olumsuz hava koşulları AÖL sınavlarını da etkileri. Henüz MEB tarafından sınavların ertelendiğine dair yapılan bir açıklama yok. Ancak, MEB’in olumsuz hava koşulları nedeni ile öğrencileri mağdur etmemesi ve bir iptal duyurusu yapması bekleniyor. AÖL 7 – 8 Ocak Sınavları İptal mi? AÖL Sınavları Ertelendi mi sorularının yanıtları MEB açıklamasından sonra belli olacak. MEB açıklama yapar yapmaz sizlere haberimizden duyuracağız. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...