Ankara’da 9 Ocak Pazartesi Okullar Tatil Edildi mi? Ankara...

Ankara'da 9 Ocak Pazartesi Okullar Tatil Edildi mi? Ankara Valiliği Son Dakika Açıklaması?

Ankara’da son bir haftadır devam eden yoğun kar yağışı, tatilin son gününde yine aynı sorunun gündeme gelmesine neden oldu. Öğrenciler ve veliler, Ankara'da 9 Ocak'ta okullar tatil olacak mı sorusunun yanıtını merak ediyor ve haberlerde arıyor. Ankara Valiliği Son Dakika Açıklaması yaparak, Ankara'da 9 Ocak Pazartesi Okullar Tatil olacak mı sorusuna yanıt verdi.

08 Ocak 2017 - 19:51

Ankara’da ve Türkiye’de etkili olan kar yağışı nedeni ile bir çok ilde okullar tatil edildi. Hafta sonu tatilinin bittiği gün Ankara’da da öğrenci ve veliler, internet üzerinde Ankara’da 9 Ocak Pazartesi okullar tatil mi sorusunun yanıtını aramaya başladı. Ankara’da yaşayanlara tatil yanıtı ise Ankara Valisi Ercan Topaca’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile geldi. Peki Ankara'da 9 Ocak Pazartesi Okullar Tatil mi?

ANKARA VALİSİ AÇIKLADI ANKARA’DA 9 OCAK PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ?

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ankara Valisi Ercan Topaca, öğrencilere kötü  haber verdi. Kendisine sürekli olarak Ankara'da 9 Ocak Pazartesi Okullar Tatil mi sorusunu yönelten öğrencilere vali, Meteorolojiden alınan son verilere göre, Ankara’da okulları tatil etmeye gerek olacak bir durumun olmadığı yanıtını verdi. Yani Ankara'da 9 Ocak Pazartesi Okullar Tatil edilmedi. Bir gün daha karın tadını çıkarmak isteyen öğrenciler ise bu açıklama ile hüsrana uğradı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...