Adana’da Kız Kardeşinin Baktığı Çocuğu Fidye İçin...

Adana'da Kız Kardeşinin Baktığı Çocuğu Fidye İçin Kaçırdı, Film Gibi Operasyonla Yakalandı!

Adana’da bir kişi kız kardeşinin bakıcılık yaptığı çocuğu kaçırarak 150 Bin Lira fidye istedi. Ailenin polis haber vermesi üzerine, şahıs ve polis ekipleri arasında kovalamaca başladı. Şüpheli polis tarafından kısa sürede yakalandı. Bu sırada orada bulunan basın mensuplarının çocuğu neden kaçırdığını sorması üzerine de sadece gezdirmeye çıkarttığını söyledi.

11 Ocak 2017 - 01:42

Kız kardeşinin bakıcı olarak çalıştığı ailenin çocuğunu kaçıran bir kişi Adana polisini alarma geçirdi. Aileden 150 bin lira fidye isteyen şahıs, polisin çalışması soncunda kısa süre içinde yakalandı. Neden çocuğu kaçırdınız sorularına ise kaçırmadım, sadece geziyorduk diyerek cevap verdi.

BORÇ PARA İSTEDİ VERMEYİNCE KAÇIRDI

Kız kardeşi süday D.’nin bakıcı olarak yanlarında çalıştığı İ.U. ve M.U. çiftinden borç para isteyen Süleyman D., iddiaya göre bu isteğine olumsuz yanıt alınca ailenin 10 yaşındaki çocuğunu kaçırdı. Okula gitmek için evden çıkan küçük çocuğu kaçıran Süleyman D daha sonra da aileyi arayarak 150 bin lira istedi.

POLİS ÖZEL EKİP KURDU

Çocuğu öldürmekle tehdit ettiği iddia edilen Süleyman D’nin yakalanması için polis tarafından özel bir ekip kuruldu. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet ve Gasp Büro amirliğinde görev yapan  polislerden oluşan özel ekip, kısa süre içinde Süleyman D’nin izine ulaştı. Yakalanan Süleyman D çocuğu kaçırmadığını sadece gezdirmek istediğini söyledi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...