Acılı Anneden Kızının Katiline Tepki: Canımı Aldın!

Acılı Anneden Kızının Katiline Tepki: Canımı Aldın!

Bolu’nun Gerede ilçesinde 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Dilay Gül’ün 23 yaşındaki okul arkadaşı Uğur Aydemir tarafından bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin davanın duruşması görüldü. Duruşma sırasında acılı annenin kızını öldüren sanığa canımı aldın diye seslenmesi duyanların içini yaktı.

09 Ocak 2017 - 16:14

21 yaşındaki üniversite öğrencisi Dilay Gül 2015 yılının Temmuz ayında okul arkadaşı 23 yaşındaki Uğur Aydemir tarafından öldürülmüştü. Tutuklu yargılanan Uğur Aydemir’in bugün duruşması vardı. Ölen kızın annesi Tülay Tuncel’in duruşma sırasında sanığa dönerek "Uğursuz, canımı aldın" demesi duruşma salonunda bulunanların içini yaktı.

19 YERİNDEN BIÇAKLADI

23 yaşındaki sanık Uğur Aydemir, arkadaşlık teklif ettiği 21 yaşındaki Dilay Gül’ü bir akşam okul çıkışında teklifini kabul etmediği için 19 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Tutuklu sanık Uğur Aydemir’in tasarlayarak adam öldürmek suçundan yargılandığı davanın duruşması bugün görüldü. Duruşmada hakimin neden öldürdüğünü sorması üzerine sanık, 17 yaşından bu yana sorunları olduğunu ve insanları sevmediğini olayın nasıl gerçekleştiğini de hatırlamadığını söyledi. Hakimin daha önce ölen genç kızla bir irtibatı olup olmadığı sorusuna ise sanık, "İrtibatımız yoktu. Olmadı herhalde, hatırlamıyorum. Görüşmedik" yanıtını verdi. Sanık aynı zamanda mahkeme sırasında hakimden tek kişilik hücrede kalmayı talep etti. Bu sırada genç kızın annesi göz yaşlarına hakim olamadı ve sanığa canımı aldın diye seslendi. Sanığın daha önce genç kızın erkek arkadaşını aradığına dair telefon kayıtları da çıkartıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...