ABD’li Aktörün Canlı Yayındaki İntiharı

ABD'li Aktörün Canlı Yayındaki İntiharı

Amerikalı oyuncu Jay Bowdy sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayında intihar etti. Ünlü aktörün intiharını binlerce kişi izledi.

27 Ocak 2017 - 20:03

Frederick Jay Bowdy adlı ABD’li aktör önce canlı yayına başladı, ardından beklenmedik bir şekilde intihar etti. 33 yaşında olan Amerikalı aktörün intihar ettiği haberi üzerine ABD’li polisler harekete geçti. Aktörün canlı yayına bağlandığı noktaya intikal eden polisler karşılarında, Frederick Jay Bowdy’in cansız bedenini buldu.

Geçen hafta içinde Kaliforniya'da cinsel taciz suçundan dolayı bir süre gözaltına alındığı öğrenilen, ABD’li aktörün yüz bin dolar kefalet ödeyerek serbest kaldığı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

Facebook üzerinden canlı yayına bağlanan ve yayın sırasında intihar eden Bowwdy'nin intihar videosu Facebook tarafından yayından kaldırıldı. İntihardan sonra Facebook "İnsanları Facebook'ta güvende tutmak konusunda sorumluluklarımızı kabul ediyoruz ve sıkıntıda olan insanlara yardım etmek için dünya çapında birçok organizasyonla çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

ABD polisi ünlü aktörü arabasında, silahla başından vurulmuş şekilde buldu. Bowdy'nin intiharını Facebook üzerinden canlı olarak seyreden bir ABD’liyse "Sesi. Acısı. Gözyaşları. Söylediği her şey. Tetiğin çekiliş sesi beni yerle bir etti. O sesi asla unutmayacağım" şeklinde bir açıklama yaptı.

Henüz sadece 33 yaşında olan Bowdy’in intihar etme nedeni şimdilik açıklanmazken, konuyla ilgili soruşturma ise devam ediyor. Bowdy televizyon dizilerinde ve farklı Showlarda kendini göstermiş ve izleyiciye sevdirmişti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...