6 ilde okullar yarın tatil

6 ilde okullar yarın tatil

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen son dakika kar yağışı uyarılardan sonra 6 ilde okullar yarın 26 Aralık Pazartesi gününde tatil edildi.

25 Aralık 2016 - 21:14

Eğitime kar engeli geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen son dakika kar yağışı yüzünden yarın 26 Aralık Pazartesi gününde bazı ilçelerde okullara kar tatili geldi.

Yurdun genelinde devam eden yoğun kar yağışları nedeni ile yarın 26 Aralık Pazartesi gününde Karaman, Hakkari, Ağrı, Iğdır ve Erzincan'da okullar tatil edildi.

KARAMAN

Karaman Valiliği'nden yapılan son dakika açıklamasına göre İl Hıfzıssıhha Kurul Kararıyla ilimiz genelindeki tüm okullar yarın 26 Aralık Pazartesi gününde tatil edildi. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacak.

HAKKARİ

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde kar yağışı nedeni ile yarın 26 Aralık Pazartesi gününde okullar tatil edildi.

AĞRI

Ağrı Valiliği'nden yapılan son dakika açıklamasına göre yarın 26 Aralık Pazartesi gününde Ağrı merkez, Patnos ve Eleşkirt ilçelerindeki köy okulları ile taşıma sistemle eğitim veren okullar tatil edildi.

IĞDIR

Iğdır Valiliği yaptığı açıklamada Kervansaray, Alibeyköy, Güngörmez, Mezra, Taşlıca, Harmandöven, Pınarbaşı, Kızılkule ilk ve ortaokulları yarın tatil olduğunu belirtti.

ERZİNCAN

Erzincan'ın Çayırlı ilçesinde ise yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitim ve öğretime ara verildi..

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...