31 Aralık 2016 Yılbaşı Özel Çekilişi Milli Piyango Sonuçları...

31 Aralık 2016 Yılbaşı Özel Çekilişi Milli Piyango Sonuçları Bilet Sorgulama Ekranı

Milli Piyango İdaresince düzenlenen 2017 yılbaşı özel çekilişi dün gece yapıldı. 2017 yılbaşı çekilişinin talihlileri sahiplerini buldu. Milli Piyango özel çekilişinde büyük ikramiye bu yıl çeyrek bilete isabet etti. 60 milyonluk büyük ödül hangi numaraya vurdu? Milli piyango yeni yıl çekilişinin sıralı tam listesi haberimizde…

01 Ocak 2017 - 14:27

Milli Piyango İdaresi tarihinin en büyük ikramiyesini 2017 çekilişinde verdi. Bu yıl düzenlene yılbaşı çekilişinde 60 milyonluk dev ikramiye dün gece sahiplerinin oldu. Çeyrek bilete isabet eden ikramiye 4 vatandaşın yeni yıla zengin girmesini sağladı. 31 Aralık 2016 Yılbaşı Özel Çekilişi Milli Piyango Sonuçları nasıl öğrenilir? İşte cevabı…

Yeni yıl çekilişinin kazanan diğer bilet numaraları da dün gece belirlendi. Noter huzurunda yapılan büyük çekiliş büyük bir ilgiyle takip edildi. Milli Piyango İdaresince yapılan açıklamada büyük ikramiyenin 3 bileti İstanbul’da satıldı. Bir biletin ise Antalya’da satıldığı açıklandı.

Ödülün sahipleri şimdilik sessizliğini koruyor. İlerleyen günlerde büyük ikramiyenin sahipleri ortaya çıkar mı bilinmiyor fakat hayatlarını değiştirecek bir paraya sahip oldukları kesin!

Milyonların yeni yıldaki umudu yeni yıl çekilişi kimini sevindirdi, kimine ise kısmet önümüzdeki yıla dedirtti. Yeni yıl özel çekilişinde amorti sayıları 0 ve 5 olarak belirlendi.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARININ SIRALI TAM LİSTE VE BİLET SORGULAMASI İÇİN TIKLAYIN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih Kılavuzu Yayınlandı
Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İçin Tercih...