2017 Yarıyıl Tatili Ne Zaman Başlayacak! Sömestr Tatili Ne Zaman?

2017 Yarıyıl Tatili Ne Zaman Başlayacak! Sömestr Tatili Ne Zaman?

2017 yılı 15 tatil ne zaman başlayacak sorusu özellikle son günlerde hava sıcaklıklarının da düşmesi ve kar yağışının başlaması ile öğrenciler arasında merak konusu oldu. Milyonlarca öğrenci ve velileri 2017 yılında yarıyıl tatilinin ne zaman başlayacağını merak ediyor ve internet üzerinden de 2017 Yarıyıl Tatili Ne Zaman Başlayacak! Sömestr Tatili Ne Zaman? 15 tatil ne zaman gibi soruların yanıtını arıyor. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı 15 tatilin ne zaman başlayacağını açıkladı mı?

08 Ocak 2017 - 01:57

Birçok öğrenci hala 15 tatil ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını bilmiyor. 2017 yılına girdiğimiz şu günlerde yarıyıl tatili ne zaman başlayacak sorusu daha da önem kazandı. Çünkü havalar soğudu ve kar yağışı da Türkiye genelinde etkili olmaya başladı. Bu durum öğrencilerin okula gitmelerini de daha zor hale getirdi. Peki, MEB 15 tatil ne zaman başlayacak sorusuna açıklama yaptı mı? 2017 Yarıyıl Tatili Ne Zaman Başlayacak! Sömestr Tatili Ne Zaman?

15 TATİL NE ZAMAN BAŞLAYACAK? OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK?

Okullar her yıl farklı tarihlerde açılıyor. Bu nedenle 15 tatilin başlaması ve okulların kapanması da her yıl değişiklik gösteriyor. Geçen yıla oranla bu yıl okullar bir hafta geç açıldı. Bu nedenle de yarıyıl tatili bu yıl bir hafta geç başlayacak. Diğer yandan bu yıl 15 tatil 16 gün olarak yapılacak. 2017 yılında sömestr tatilinin ne zaman başlayacağı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çok eskiden açıklanmıştı. Öğrenciler için bu yıl 15 tatil, 20 Ocak 2017 günü başlayacak ve 06 Şubat Pazartesi günü bitecek. Öğrenciler 16 gün yarı yıl tatili yapacak. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
63 Yaşındaki Hastanın Mesanesinden Çıkan Taş Şok Etti
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava Durumu!
Mersin'de 3 Mart Cuma Okullar Tatil mi? 3 Mart Cuma Mersin Hava...